main-image

Стрім

MARVELOUS DESIGNER
для роботи з інтер’єрами

26 січня | 19:00 (GMT+2)

main-image

Курс по 3DsMAX

ДИЗАЙН ТА АРХІТЕКТУРА

69 занять | 28 лютого

Дизайн Інтер'єрів

Курс

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРІВ

28 лекцій | 13 квітня

Архітектурна Візуалізація

Unreal Engine

АРХІТЕКТУРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

15 занять | 24 січня

Revit Architecture

Курс

REVIT
ARCHITECTURE

12 занять | 14 березня

3DsMAX – повнофункціональна професійна програмна система для створення і редагування тривимірної графіки та анімації. Курс спрямований на дизайнерів, архітекторів і тих, хто хоче освоїти ці спеціальності та всерйоз зайнятися архітектурною візуалізацією. Заняття починаються з основ і вивчення інтерфейсу та закінчуються рендерингом і постобробкою повноційних об’єктів інтер’єру/екстер’єру.

ОБЕРІТЬ КУРС

 • Interium
  28 занять

  Курс розрахований на 3,5 місяці навчання, в рамках яких отримаємо комплекс навичок і знань, спрямованих на отримання професії «дизайнер інтер’єрів».

 • 3DsMAX
  72 заняття

  Навчання на даному курсі дає фундаментальні та повні знання для майбутнього спеціаліста у сфері архітектурної 3D візуалізації.

 • Unreal Engine.Archviz
  15 занять

  Курс розрахований на 1 місяць навчання, під час якого розглянемо застосування ігрового движка Unreal Engine 4 у рамках виконання архітектурної візуалізації готового проекту.

 • Revit.Architecture
  12 занять

  У ході курсу навчимося основ проектування з використанням технології інформаційного моделювання (BIM), створення архітектурних моделей споруд, а також роботу з простими «родинами».

Максим Булат

Сертифікований фахівець Autodesk, має досвід 3D-моделювання та САПР проектування більше 10 років.

Практикуючий архітектор з 2007 р., член Національної Спілки Архітекторів України. Учасник містобудівних рад у Харкові, Дніпрі та Ялті. Співавтор Пасажирського терміналу Міжнародного Аеропорту Харків.

Максим Булат

Сергій Ліхінін

Має 5-ти річний досвід роботи з технології BIM (Building Information Modeling).

BIM-спеціаліст проектної групи архітекторів, конструкторів та інженерів, яка виконує повний цикл проектних робіт, включаючи керування будівельними процесами. Є активним учасником Autodesk Сommunity.

Сергей Ліхінін

Ярослав Мінко

Compositing artist, супервайзер архітектурної візуалізації. У сфері CG з 2014 року. Починав з 2D дизайну, роблячи рекламу для міжнародної компанії, фірмові стилі для державних підприємств, великих меблевих компаній.

У своїй роботі використовує такі інструменти: Nuke, Photoshop, 3DsMAX, V-RAY, Mocha, Adobe Premiere/Lightroom.

Ярослав Мінко

Олексій Сідорук

3D візуалізатор зі стажем більше 15 років.
Випускник ХНУСА за спеціальністю економіст-кібернетик, а також ХДАДІ за спеціальністю мультимедійний дизайн.

У своїй практиці використовує систему візуалізації Corona Renderer. Працює над приватними житловими та комерційними проектами. Серед знакових об’єктів адміністративні будівлі та культурні об’єкти у Харькові.

Олексій Сідорук

Катерина Ремізова

Практикуючий дизайнер, автор великої кількості реалізованих інтер’єрних проектів (спеціалізація – інтер’єр житлового простору). Випускниця ХНУБА за фахом «Архітектура будівель і споруд». Архітектор першої категорії, має досвід робочого проектування в майстерні П. Г. Чечельницького, спеціалізація – культові споруди.
З 2010 року займається приватною практикою проектування і реалізації житлових інтер’єрів. За цей час виконано і реалізовано понад 50 об’єктів. Для своїх проектів виконує візуалізації, креслення і веде супровід реалізації проектів. Зараз поряд із самостійною діяльністю дизайнера співпрацює із забудовниками Харкова, в їх числі девелоперська компанія.

Катерина Ремізова

Ірина Крейзер

Кандидат архітектури доцент Харківського національного університету міського господарства ім. А. Н. Бекетова.
Брала участь у розробці історико-містобудівного обґрунтування для реставрації та реабілітації пам’ятки архітектури та монументального мистецтва 1950-х років – будівлі Харківського аеровокзалу, 2009 р.
Лауреат Державної премії України в галузі архітектури 2011 р. за реконструкцію спортивного комплексу «Металіст» у місті Харків.
Автор понад 60-ти наукових статей, публікацій, розробок, у тому числі одної монографії та науково-допоміжної літератури.

Ірина Крейзер

Єлизавета Одінцова

Працює в сфері дизайну з 2012 року, в 2015 році заснувала свою дизайн-студію DESIGN BURO ODINTSOVA.

Має 5 публікацій в інтер’єрних виданнях, а також володіє інтер’єрною премією Interium 2018 «Інтер’єр громадських приміщень. Офіс». Є автором колекції меблів «Pure Elements».

Єлизавета Одінцова

Наталія Малій

Дизайнер інтер’єрів. Свій шлях у сфері дизайну почала у 2019 році. Перший досвід отримала під час будівництва власного будинку.

Займається розробкою дизайн-проектів для житлових приміщень, включаючи повний пакет креслень та фотореалістичні візуалізації. Працює в програмах ARCHICAD і 3DsMAX.

Наталія Малій

Олександр Ремізов

Інженер-будівельник, випускник ХДТУБА за фахом теплогазозабезпечення і вентиляція. Має величезний досвід реалізованих проектів. Зібрав свій колектив, який супроводжує і реалізує проекти Reminterior.

Олександр Ремізов
Допомога у працевлаштуванні:

За час викладання ми знайшли надійних партнерів, які цінують випускників 3dsmax.com.ua та запрошують найкращих до співпраці.

БЕЗКОШТОВНІ ЛЕКЦІЇ

Для отримання вводних лекцій по курсу 3DsMAX, заповніть форму:

  Великий обсяг практики

  Щоб після закінчення курсу можна було впевнено застосовувати отримані знання та працювати із замовниками, курс містить велику кількість практичних завдань. Крім практики після кожної лекції, студенти будуть вести проект, який також є тестовим завданням до однієї з архітектурних студій. Програма курсу побудована таким чином, щоб було цікаво як новачкам в комп’ютерній графіці, архітектурі та дизайні, так і тим, хто працює у сфері та проходить навчання для професійного зростання.

  ДОПОМОГА У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ

  Після закінчення курсу можна отримати запрошення від наших партнерів та не витрачати час на пошук роботи. Такі компанії як Arte Development, Museum Interior, Уютний Простір, Visense, proektproekt.com часто запрошують наших найкращих випускників до співпраці.

  Тестовий тиждень навчання

  Початок нового курсу передбачає можливість безкоштовного відвідування занять протягом тижня. Під час двох лекцій та практики ви вивчаєте базові функції, інтерфейс програми та створюєте свої перші 3D-об’єкти. Це відмінна можливість не лише оцінити умови, специфіку навчання та рівень викладачів, а й ухвалити рішення про проходження повного курсу.

  Безкоштовний повтор навчання

  Технології комп’ютерної графіки швидко змінюються, тому якщо через рік або два ви вирішите оновити ваші знання – ми надамо вам можливість безкоштовно переглядати відеозаписи лекцій нового потоку.

  відеозаписи всіх лекцій

  Відеозапис лекції ви отримуєте вже наступного дня після заняття. Таким чином, вам не потрібно нічого конспектувати чи боятися упустити матеріал. Усі відеоуроки зберігаються на хмарних сервісах, доступ до яких залишається у студентів після закінчення навчання.

  Бази моделей

  У навчальних матеріалах використані реальні та затребувані 3D-моделі від наших партнерів (виробників меблів, освітлення, декору, текстури та фактури оздоблювальних матеріалів та іншого). Ці матеріали можуть бути використані студентами надалі для роботи, проектів та рішень.

  Для комфортного навчання на курсі вам знадобляться:

  Тяжіння до нових знань та бажання стати 3D-візуалізатором.

  8-10 годин на тиждень для вивчення матеріалу та виконання практичних завдань.

  комп’ютер / ноутбук з наступними характеристиками*:

  • процесор: Intel Core i5-i7 (5 покоління та вище) / AMD Ryzen 7-9 (покоління 2-3)

  • оперативна пам’ять: мінімум 8Gb DDR4 (краще 16-32 Gb)

  • відеокарта: не старіше NVIDIA GeForce GTX 1060-2060

  • вінчестери: для системи SSD 256Gb (твердотільний накопичувач), для файлової системи 1Tb HDD – жорсткий диск

  • операційна система: обов’язково Windows.

  *Якщо характеристики вашого комп’ютера не відповідають вимогам та не дозволяють зараз почати навчання, тренінговий центр 3dsmax.com.ua надає можливість підключатися до віддаленого робочого місця і під час виконання домашніх завдань використовувати потужності нашого комп’ютера (на період до оновлення комп’ютера). Щоб дізнатися більше – зв’яжіться з куратором напряму.

  РОБОТИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

  ВСЯ ГАЛЕРЕЯ

  Відгуки випускників

  Контакти

  +38 (097) 971 13 13

  пн-пт з 10:00 до 19:00

  Адреса нашого центру:
  м. Харків, вул. Отакара Яроша 18, БЦ «Соляріс», 15 поверх

  Програми, що вивчаються на курсі: