Курс з дизайну та архітектури

3DsMAX – повнофункціональна професійна програмна система для створення і редагування тривимірної графіки та анімації. Курс спрямований на дизайнерів, архітекторів і тих, хто хоче освоїти ці спеціальності та всерйоз зайнятися архітектурною візуалізацією. Заняття починаються з основ і вивчення інтерфейсу та закінчуються рендерингом і постобробкою повноційних об’єктів інтер’єру/екстер’єру.

ОБЕРІТЬ КУРС

 • Interium
  28 занять

  Курс розрахований на 3,5 місяці навчання, в рамках яких отримаємо комплекс навичок і знань, спрямованих на отримання професії «дизайнер інтер’єрів».

 • 3DsMAX
  72 заняття

  Навчання на даному курсі дає фундаментальні та повні знання для майбутнього спеціаліста у сфері архітектурної 3D візуалізації.

 • Unreal Engine.Archviz
  15 занять

  Курс розрахований на 1 місяць навчання, під час якого розглянемо застосування ігрового движка Unreal Engine 4 у рамках виконання архітектурної візуалізації готового проекту.

 • Revit.Architecture
  12 занять

  У ході курсу навчимося основ проектування з використанням технології інформаційного моделювання (BIM), створення архітектурних моделей споруд, а також роботу з простими «родинами».

Допомога у працевлаштуванні:

За час викладання ми знайшли надійних партнерів, які цінують випускників 3dsmax.com.ua та запрошують найкращих до співпраці.

background

БЕЗКОШТОВНІ ЛЕКЦІЇ

Для отримання вводних лекцій по курсу 3DsMAX, заповніть форму:

  Для комфортного навчання на курсі вам знадобляться:

  РОБОТИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

  ВСЯ ГАЛЕРЕЯ

  Відгуки випускників

  Контакти

  +38 (097) 971 13 13

  пн-пт з 10:00 до 19:00

  Адреса нашого центру:
  м. Харків, вул. Отакара Яроша 18, БЦ «Соляріс», 15 поверх

  Програми, що вивчаються на курсі: