Договір публіч­ної оферти

Договір про надання послуг

Договірні відносини між Покупцем та Адміністрацією сайту 3dsmax.com.ua оформлюються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання кнопки «Підтвердити» на сторінці оформлення замовлення означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним українським законодавством, прийняв до виконання умови договору публічної оферти, зазначені нижче.


Договір публічної оферти є громадським, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та за невиконання умов цього договору.


Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити» на сторінці оформлення замовлення та підтвердження його покупки. У разі потреби, за бажанням покупця, договір може бути оформлений у простій письмовій формі.