Лектори курсу – виняткові професіонали своєї справи
Сертифікований спеціаліст Autodesk, має досвід 3D-моделювання та САПР проектування більше 10 років.
Практикуючий архітектор з 2007 р., член Національної Спілки Архітекторів України. Учасник містобудівних рад у Харкові, Дніпрі та Ялті. Співавтор Пасажирського терміналу Міжнародного Аеропорту Харків.
Має 5-ти річний досвід роботи з технології BIM (Building Information Modeling).
BIM-спеціаліст проектної групи архітекторів, конструкторів та інженерів, яка виконує повний цикл проектних робіт, включаючи керування будівельними процесами. Є активним учасником Autodesk Сommunity.
Compositing artist, супервайзер архітектурної візуалізації. У сфері CG з 2014 року. Починав з 2D дизайну, роблячи рекламу для міжнародної компанії, фірмові стилі для державних підприємств, великих меблевих компаній.
У своїй роботі використовує такі інструменти: Nuke, Photoshop, 3DsMAX, V-RAY, Mocha, Adobe Premiere/Lightroom.
3D візуалізатор зі стажем більше 15 років.
Випускник ХНУСА за спеціальністю економіст-кібернетик, а також ХДАДІ за спеціальністю мультимедійний дизайн.
У своїй практиці використовує систему візуалізації Corona Renderer. Працює над приватними житловими та комерційними проектами. Серед знакових об’єктів адміністративні будівлі та культурні об’єкти у Харькові.
Практикуючий дизайнер, автор великої кількості реалізованих інтер’єрних проектів (спеціалізація – інтер’єр житлового простору). Випускниця ХНУБА за фахом «Архітектура будівель і споруд». Архітектор першої категорії, має досвід робочого проектування в майстерні П. Г. Чечельницького, спеціалізація – культові споруди.
З 2010 року займається приватною практикою проектування і реалізації житлових інтер’єрів. За цей час виконано і реалізовано понад 50 об’єктів. Для своїх проектів виконує візуалізації, креслення і веде супровід реалізації проектів. Зараз поряд із самостійною діяльністю дизайнера співпрацює із забудовниками Харкова, в їх числі девелоперська компанія.
Кандидат архітектури доцент Харківського національного університету міського господарства ім. А. Н. Бекетова.
Брала участь у розробці історико-містобудівного обґрунтування для реставрації та реабілітації пам’ятки архітектури
та монументального мистецтва 1950-х років – будівлі Харківського аеровокзалу, 2009 р.
Лауреат Державної премії України в галузі архітектури 2011 р. за реконструкцію спортивного комплексу «Металіст» у місті Харків.
Автор понад 60-ти наукових статей, публікацій, розробок, у тому числі одної монографії та науково-допоміжної літератури.
Працює в сфері дизайну з 2012 року, в 2015 році заснувала свою дизайн-студію DESIGN BURO ODINTSOVA.
Має 5 публікацій в інтер’єрних виданнях, а також володіє інтер’єрною премією Interium 2018 «Інтер’єр громадських приміщень. Офіс». Є автором колекції меблів «Pure Elements».
Дизайнер інтер’єрів. Свій шлях у сфері дизайну почала у 2019 році. Перший досвід отримала під час будівництва власного будинку.
Займається розробкою дизайн-проектів для житлових приміщень, включаючи повний пакет креслень та фотореалістичні візуалізації. Працює в програмах ARCHICAD і 3DsMAX.
Інженер-будівельник, випускник ХДТУБА за фахом теплогазозабезпечення і вентиляція. Має величезний досвід реалізованих проектів. Зібрав свій колектив, який супроводжує і реалізує проекти Reminterior.
18 октября приглашаем вас присоединиться к тестовому периоду курса дизайн интерьеров «Interium». Вас ждет неделя занятий, в рамках которой состоится 2 лекции, 1 практическое задание и детальный фидбэк от преподавателя.
Какие темы будут затронуты на лекциях:
- С чего начинается путь дизайнера интерьеров
- Как организовывать встречи с заказчиками и вести конструктивный диалог
- Какова хронология действий на этапе создания дизайн-проекта
- Какие бывают планировочные ограничения и почему важна эргономика
- Как делать замеры и чем отличается приватное пространство от общественного
- Поймете что делать самозанятым и нужно ли оформлять ФОП
Для регистрации на тестовую неделю обучения заполните контактную форму ниже
1 ноября приглашаем вас присоединиться к вводной лекции курса «Архитектурная визуализация в Unreal Engine». На этом занятии вы сможете понять насколько вам интересна эта сфера, комфортно ли работать с ментором и принять решение о прохождении полного курса.
На занятии мы:
- Разберем Unreal Engine с самого начала
- Узнаем, как архитекторы и дизайнеры применяют движок для своих проектов
- Увидим какой результат можно получить, используя интерактивную презентацию и анимации
- Разберем создание реалтайм визуализации на проекте, созданном в 3DsMax
- Познакомимся с системой визуального программирования Blueprint
Для регистрации на тестовое занятие заполните контактную форму ниже